Trening + Fizjoterapia

O MNIE

Kim jestem? co robię?

Jesteś zapracowaną kobietą, która pragnie poprawić wygląd swojego brzucha, ale zastanawiasz się, jak to zrobić przy ograniczonym czasie? 

Praca nad brzuchem budziła u mnie wiele pytań, dlatego zgłębiam ten temat, aby jeszcze lepiej zadbać o Twoje potrzeby. 

Jeśli szukasz sposobu na płaski brzuch?

Jesteś osobą, która prowadzi siedzący tryb życia i dokucza ci ból pleców?

Jesteś świeżo upieczoną mamą?

Zmagasz się z problemami jelitowymi i zastanawiasz się, jakie ćwiczenia wykonywać, aby nie pogorszyć swojego stanu zdrowia?

Mogę Ci pomóc!

Moim celem jest nie tylko poprawa wyglądu Twojego brzucha, ale także poprawa Twojego samopoczucia i zdrowia.

Karolina Kostuch

Fizjoterapeuta, Trener personalny

 • Jestem punktualna
 • Nie jem podczas treningu
 • Nie bawię się telefonem
 • Zawsze możesz liczyć na moje zaangażowanie i pełną uwagę

Moi podopieczni o mnie:

Współpracuję z Karoliną od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Karolina jest bardzo zaangażowaną trenerką, potrafi rozplanować treningi tak, by cały czas były one wyzwaniem dla jej klientów, czuwa także nad techniką wykonywanych ćwiczeń. Poza tym to fantastyczna, pełna optymizmu osoba, z którą po prostu miło spędza się czas. W takiej atmosferze trening to sama przyjemność. Serdecznie Polecam!

Klaudia Adamska

Bardzo polecam Karolinę jako rehabilitanta i trenera personalnego. Dzięki niej w pierwszej kolejności pozbyłem się bólu pleców a teraz pracujemy nad zmniejszeniem obwodu mego brzucha 😉

Michał Tomczuk

Z Karoliną ćwiczę już kilka lat. Dzięki jej bardzo dużej wiedzy, wyrozumiałości na błędy a zarazem zaangażowaniu w prowadzony trening. Zainteresowałem się sportem i postanowiłem dbać o swoje zdrowie, a wizyty na siłowni stały się obowiązkowym elementem w moim życiu. Każde ćwiczenie zaplanowane w planie treningowym jest tak dobrane, że zarazem ma poprawiać siłę itp. ale również usprawniać motorykę i stabilizację etc. Polecam Karolinę jako fachowca w swojej branży oraz przesympatyczną osobę.

Michał W.

Trening z Karoliną to czysta przyjemność. Zaangażowanie, dbałość o szczegóły, świetnie dopasowany plan treningowy - to wszystko wyróżnia Karolinę na tle innych. Zdecydowanie polecam znajomym i wszystkim chętnym, którzy zastanawiają się nad regularnym zadbaniem o formę fizyczną 🙂

Michał Sz.

Polecam treningi z Karoliną! Po pierwszym spotkaniu i wnikliwym wywiadzie ustaliłyśmy indywidualny plan działania. Ćwiczenia są świetnie dopasowane do moich możliwości i celów, doświadczenie Karoliny z fizjo sprawia, że czuję się w jej rękach bezpiecznie :):):)

Agnieszka Krzyżanowska

Polecam treningi z Karoliną. Na pierwszym spotkaniu zrobiła wnikliwy wywiad dotyczący stanu zdrowia, poprosiła o zdjęcia rtg (miałam wówczas problemy z kręgosłupem) sprawdziła zakresy ruchu w stawach itp. Treningi są bardzo przyjemne. Karolina dopasowuje je do moich potrzeb zdrowotnych (hashi), kondycyjnych (przy gorszej formie zmienia ćwiczenia na łatwiejsze) i pilnuje żebym prawidłowo wykonywała wszystkie ruchy. Po bulach kręgosłupa dawno nie ma śladu a efektem ubocznym jest 10 kilo i prawie 2 rozmiary mniej.

Edyta Tomczuk

Karolina jest niezwykle profesjonalna, dysponuje dużą wiedzą na temat treningów i dużym wyczuciem. Karolina przychodzi na treningi z przemyślanym zestawem ćwiczeń, przygotowanym pod potrzeby ćwiczącego, wsłuchuje się w reakcje i jeśli trzeba delikatnie modyfikuje ćwiczenia na bieżąco. W trakcie ćwiczeń tłumaczy czemu one służą. Karolinie nie straszne są ciężkie przypadki i specyficzny typ treningów. Doprowadziła mnie do pełnej mobilności zaczynając od stanu, gdy jedyną opcją wydawała się operacja kręgosłupa. Karolina jest bardzo miła, pozytywnie nastawiona do świata i bardzo taktowna. Treningi pod jej okiem to bardzo pozytywne doświadczenie. Serdecznie polecam!

Dorota Kowalczyk

Świetna trenerka i fizjoterapeutka! Z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzi do treningów personalnych, ma szeroką wiedzę a treningi są przemyślane i wspierają rozwój ogólny każdej partii ciała. Nie wyobrażam sobie trenować z kimś innym. Dodatkowo jest też wspaniałą osobą, trening to nie tylko praca z ciałem, ale i przyjemność oraz wsparcie mentalne. Bardzo polecam każdemu!!!!

Ewelina Jasinkiewicz

 • KRAKOWSKA WYŻSZA SZKOŁA PROMOCJI ZDROWIA
  Fizjoterapia. Studia licencjackie 2016 - 2019
 • AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. JERZEGO KUKUCZKI W KATOWICACH
  Fizjoterapia. Studia Magisterskie 2019 - 2021
 • UNIWERSYTET SWPS W WARSZAWIE
  Praktyczna psychologia społeczna. Studia podyplomowe 2021 - 2022
 • KURS TRENERA PERSONALNEGO
  Centrum Kształcenia Kadr Sportowych 2016
 • DIETETYKA SPORTOWA
  Centrum Kształcenia Kadr Sportowych 2016
 • MOVEMENT STRATEGY, DR URSZULA BIERNAT
  Biernat Centrum Sportu i Rehabilitacji 2018
 • PRAKTYKA ORTOPEDYCZNA BARK
  Med Coach 2018
 • PRAKTYKA ORTOPEDYCZNA KOLANO
  Med Coach 2018
 • SZYJA - ZASTOSOWANIE TECHNIK FUNKCJONALNYCH
  Systema - Marcin Brzozowski 2018
 • PROGRAMOWANIE TRENINGU SIŁOWEGO, POZIOM PODSTAWOWY
  Akademia Treningu Siłowego 2019
 • PROGRAMOWANIE TRENINGU SIŁOWEGO, P. JURCZYŃSKI, R. ZIEWIECKI
  Pod Sztangą 2020
 • BLACKROLL SCREENING
  Blackroll 2021
 • BLACKROLL THERAPY
  Blackroll 2022 - 2023
 • DNS STRENGHT TRAINING Part I
  Rehabilitation Prague School 2023